Diskusní téma: Pavlač aneb o všem se všemi

Datum: 27.02.2014

Vložil: Vít Koplík

Titulek: trénink 28.2. 2014

Zítřejší trénink (pátek 28. 2 2014) z důvodů malé učásti zrušen. Další tréninkové jednotky dle tréninkového plánu.

Datum: 11.02.2014

Vložil: Javora

Titulek: rodič

Proti panu Holoušovi nic nemám zásluhy mu neupírám dělal to dobře.Ale nějaké bilancování se někdy ukázat mohlo.

Datum: 06.02.2014

Vložil: dominik

Titulek: omluva

jsem nemocnej az v pondělí nebo ve stredu prijdu keno

Datum: 03.02.2014

Vložil: Caletková

Titulek: Co k tomu říct?

Opravdu ubohé, že někdo může takhle přemýšlet ....
Chtěla bych Ti Břeťo, jménem (doufám, že větší části rodičů) poděkovat za veškerou práci a péči o naše fotbalisty.

Petra

Datum: 04.02.2014

Vložil: Ferda Rýpal

Titulek: Re: Co k tomu říct?

Za dobrotu na žebrotu. Jenom by mě zajímalo, kolik maminek a tatínků je na straně pana Holouše a kolik na straně pana Javory. A je mi také dost líto kluků, protože pokud mají takové zázemí v rodičích, tak ten mančaft bude také podobně vypadat a fungovat. Také bývá zvykem, že kasu nevede nikdo z realizačního týmu, ale z řad rodičů a navíc se dělá průběžná kontrola. Tím nechci říci, že bych panu Holoušovi nevěřil.

Datum: 02.02.2014

Vložil: Javora

Titulek: rodič

Břeto ne zlob se ale za poslední roky nepamatuji soustředění ani rozlučku. Určitě nejsem sám kdo chce vědět co se děje s fondem pro kluky.

Datum: 03.02.2014

Vložil: Břeťa

Titulek: Re: rodič

Na hlavní stránku jsem dal odkaz na soubor, kde je celé vyúčtování od doby sloučení až do června 2103, kdy jsem skončil. Nečekal jsem, že budu muset opravdu ještě skládat účty jako nějaký zloděj. Děkuji za důvěru. Jinak máš krátkou paměť, třeba loni v červnu na Laguně měli kluci závěrečnou, v roce 2012 byli v Čekyni na soustředění, jak jsem říkal kupovaly se soupravy a další věci. Rodiče do banku dali celkem 22 700,- Kč. Celkové výdaje za ty dva roky byly 37 754,- Kč. Ten rozdíl ( cca 15 000,- Kč ) musel taky někdo sehnat a zajistit, ale to už jaksi nedochází, hlavně, že v banku musí být aspoň 20 000,-Kč a někdo je prošustroval, že. Příště si dávej pozor, co komu říkáš a raději to řekni na rovinu mně. Mohli jsme si ušetřit spoustu psaní.
A poslední věc, ano zlobím se.

Datum: 03.02.2014

Vložil: Břeťa

Titulek: Re: Re: rodič

Vlastně ne, nezlobím se, jen mě to uráží.

Datum: 27.01.2014

Vložil: Javora

Titulek: rodič

Nechápu proč ty Vítkovice neplatí klub ,když dáváme příspěvky! Do fondu se dávají peníze a kluci z toho nic nemají.

Datum: 28.01.2014

Vložil: Břeťa

Titulek: Re: rodič

Tuhle otázku musíš směřovat na klub a ne na mě, bohužel je situace taková, jakou jsem popsal. Kdybych to chtěl zaplatit od klubu, tak by mi bylo řečeno, že si mám najít něco bližšího. Bohužel Sigma se neozvala, Hranice taky ne, s Kroměříží hrajeme, v Prostějově to nejde, Zlín nás místo toho pozval na turnaj v březnu a to je vše, proto ten Baník a Vítky. A autobus je nejlevnější varianta. Jinak to dopadne jako loni, že v době, kdy všichni mají kolem 10-15 utkání, my jdeme teprve ven.
Co se týká fondu, měli z toho kluci soupravy, kšiltovky, nějaké zabezpečení na soustředění a závěrečné + nějaký turnaj venku. Někteří nemají ani to, někteří mají víc, ale to je potom shánění peněz a starání se na turnajích o bufet atd.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek