Soustředění Chvalčov

29.12.2008 17:29

 

V květnu 2008 jsme si vyjeli na naše první soustředění. Objednali jsme si chatu v krásném prostření Hostýnských vrchů a to na Chvalčově. Šlo o chatu Valaška, mně dobře známou z rodinných dovolených v dřívějších dobách. Je pravda, že chata se dost změnila a to k lepšímu a proto jsme se ji rozhodli vyzkoušet na toto soustředění. Počasí nám až na první den docela přálo a tak jsme mohli uskutečnit všechno, co jsme si před odjezdem naplánovali.

Soustředění se zúčastnili Denis Holouš, Adam Otáhal, Erik Hluší, Patrik Javora, Petr Čech, Honza Mohapl, Tomáš Sedláček, David Malík, Max Mazur, Vojta Piska, Béďa Kessler a Matěj Dostál. Jako dozor s námi jeli trenér Břeťa Holouš a tátové p.Piska a p.Dostál.

Hned první den jsme si splnili bobříka odvahy neplánovanou noční vycházkou, teda spíš plánovanou, ale s dřívějším návratem. Zakufrovali jsme v lese a to se nám stalo osudným. Brzo se setmělo, do lesa pronikla mlha a my jsme se docela báli, někteří dokonce plakali ( ale kdo, to prozrazovat nebudeme :o))) ). Nakonec se nám kolem 22 hodiny podařilo dostat na chatu a všichni ( i trenéři ) si hodně oddechli.

Další dny už jsme se věnovali plánovaným činnostem jako trénování, střílení ze vzduchovky, soutěžení ( turnaje ve stolním fotbálku a stiga hokeji ), prodělali jsme náročnou opičí dráhu a samozřejmě se dokanale vyblbnuli na zdejší lanovce, až se trenérům občas i zastavilo srdíčko :o))). V sobotu odpoledne jsme podnikli velkou výpravu za pokladem na níž nás provázela naše reprezentační fotbalová jedenáctka. Splnili jsme si po  cestě několk úkolů, našli jsme potřebné indície a potom se nám podařilo najít i dobře schovaný poklad. Večer jsme si užili fůru srandy u táboráku, opekli jsme si špekáčky, zazpívali nějaké písničky a potom jsme společnými silami uhasili oheň ( někdo víc, někdo míň ).

V neděli ráno jsme se už jen nasnídali a pro trenéry začal nelehký úkol, zabalit nám zpátky všechny naše věci ( což je vidět i na některých fotkách ). To se nakonec po vekém úsilí podařilo a až na kopačák Maxíka jsme dovezli všechno zpět domů. V Přerově jsme zajeli ještě na Viktorku a tam naši rodiče s náma poseděli na zahrádce, aby se mohli dozvědět co jsme všechno dělali ( i když trenér nám řekl, že máme říct jen polovinu toho, co jsme dělali :o))) ) a nám ještě trenéři rozdali diplomy a odměny za všechny prodělané soutěže.

Už se všichni těšíme na další soustředění, tohle se nám všem určitě líbilo ( a jak jsme si to užili se podívejte na fotkách ).