Turnaj 7.1.2012

Třetí turnaj se stal kořistí domácího výběru

                  V pořadí třetí turnaj pořádaný klubem 1.FC Viktorie Přerov se odehrál v sobotu 7.1.2012 opět v přerovské sportovní hale. Jako oba předchozí turnaje byl i tento vyhlášen pro ročník U11 ( 2001 ). I když se turnaje tentokrát nezúčastnil žádný celek ze Slovenska, přesto byla konkurence týmů dobrá a turnaj měl po celou dobu náboj a o dramatická klání nebyla nouze. A skupinu tvořili domácí A výběr, RSM Hodoním, FC Rožnov pod Radhoštěm, FC Vítkovice a FS Napajedla, druhou, B skupinu zase domácí B výběr, SFC Opava, FC Kuřim, Tatran Litovel a Spartak Hulín. 

                 Ve skupinách se rozhodovalo o dvou postupujících do semifinálových bojů z každé skupiny. Souboje v A skupině byly až na jednu vyjímku velmi vyrovnané a situace byla zamotaná až do posledního klání. V něm Hodoním podlehl Napajedlům a ty si sebou do semifinále vzaly ze druhého místa FC Rožnov. Na třetím místě jen těsně skončil RSM Hodonín, čtvrtý byl domácí A výběr a poslední příčku ve skupině obsadili Vítkovice. V B skupi se již od začátku rozhodovalo mezi domácím B týmem, Opavaou a Kuřimí. Nakonec rozhodly jejich vzájemná utkání o tom, že jako vítěz postoupilo domácí béčko, druhá byla Opava, třetí Kuřim, čtvrtou příčku obsadil o skóre tatran Litovel a poslední místo tak zbylo na Spartak Hulín.

                 V prvním semifinále svedli tuhý boj Napajedla s Opavou. Větší hlad a vůli po vítězství předvedli hráči Opavy a po tuhém boji nakonec osm sekund před koncem vsítili vítězný gól. Ještě větší drama byl zápas domácího béčka a Rožnova pod Radhoštěm. Tam se nakonec šťstnějším stal domácí výběr, který o svém vítězství rozhodl pouhých pět vteřin před závěrečnou sirénou. Zápas o třetí místo přinesl další napínavou bitvu, která vyvrcholila penaltovým rozstřelem, v němž se stali šťastnějšími kluci z pod Radhoště a získali tak poslední stupínek na bedně vítězů.

     Finále potom bylo opravdovým vrcholem dne. Oba celky jak Přerov, tak i Opava se snažili strhnout vítězství na svou stranu, ale bez výsledku. Po ruce domácího obránce dostala Opava šanci jít do vedení z penalty, ale ani to se nepodařilo a tak zápas skončil bez branek 0:0 a rozhodovaly opět pokutové kopy. V nich byli nakonec šťastnější domácí borci a po dvou druhých místech vystoupali nakonec na stupeň nejvyšší. Druhá skočila Opava a třetí Rožnov pod Radhoštěm. 

                 Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Jakub Vacula z FC Kuřim, nejlepším střelcem se stal až po rozstřelu hráč Opavy, Gorčica Adam a nejlepším brankářem domácí Jan Tihelka. Přerovské halové turnaje budou mít další pokračování před jarními prázdninami a to 11.2.2012. Silná konkurence z Čech, Moravy i Slovenska slibuje opět pěknou podívanou, na kterou jste všichni srdečně zváni.

            Konečné pořadí:

            1) 1.FC Viktorie Přerov B

            2) SFC Opava

            3) FC Rožnov pod Radhoštěm

            4) FS Napajedla

            5) RSM Hodonín

            6) FC Kuřim

            7) 1.FC Viktorie Přerov A

            8) Tatran Litovel

            9) FC Vítkovice

          10) SK Spartak Hulín

 

Turnaj 7.1.2012

 

Rozlosování skupin:

skupina A: 1.FC Viktorie Přerov A, RSM Hodonín, FC Rožnov pod Radhoštěm, FC Vítkovice, FS Napajedla

skupina B: 1.FC Viktorie Přerov B, SFC Opava, FC Kuřim, SK Spartak Hulín, Tatran Litovel

 

Nominace 1.FCV modří ( Arsenal ):  Honza - Cagy + Sedlo, Terka + Bolt -  Patrik + Dejv, Filip D. + Denis

 

Nominace 1.FCV červení ( Barcelona ): Cihla - Peťa M. + Veča, Dominik + Pavel N. - Tomáš J.+ Koník, Filip R. + Veslo