Turnaj 11.2.2012

Na čtvrtém turnaj opět dominoval domácí výběr

Sportovní hala TJ Spartaku Přerov byla v sobotu 11.2.2012 svědkem čtvrtého v pořadí z Přerovských halových turnajů, pořádaných klubem 1.FC Viktorie Přerov. Opět se zde sešla dobrá konkurence týmů složených z kluků a holek ročníku 2001 z Čech, Moravy a Slovenska. Skupinu A tvořili mužstva 1.FC             Viktorie Přerov A, FK Pardubice, SK Zlín - Louky, SDM Domino Bratislava a FK Nemilany. Ve skupině B se potom sešly týmy FK Bystřice pod Hostýnem, FK Raven Povážská Bystrica, 1.FC Viktorie Přerov B, SK Hanácká Slávie Kroměříž a SK Spartak Hulín.

Ve skupinách proběhly opět tuhé boje a rozhodovalo se až v posledních utkáních o pořadí a dvou postupujících do semifinále. Skupinová klání nakonec rozhodla o tom, že ze skupiny A se do semifinále podívaly týmy domácího áčka a FK Pardubice, z B skupiny se postup podařil Bystřici pod Hostýnem a slovenskému Ravenu Povážská Bystrica. Ostatní mužstva si posléze zahrála o celkové umístění.

V prvním semifinále domácí výběr po rozpačitém začátku nakonec s přehledem porazil FK Raven 4:0. To druhé semifinále bylo o poznání dramatičtější a boj mezi Bystřicí pod Hostýnem a Pardubicemi nakonec rozhodli ve svůj prospěch borci z valašských kopců a zvítězili nad Pardubicemi 2:1. V souboji zklamaných týmů o třetí příčku rozhodla větší motivace kluků z Pardubic, kteří porazili svého slovenského soka 3:1 a vybojovali  si místo na bedně. Bramborová medaile tak zbyla na kluky z Ravenu. Finále nabídlo dramatickou podívanou, ve které šli rychle domácí do vedení 2:0, ale Bystřici se podařilo snížit na 1:2 a do konce utkání se snažila alespoň vyrovnat, ale srdnatě bojující domácí výběr své těsné vítězství uhájil a obhájil tak zlaté medaile z předchozího turnaje.

V individuálním hodnocení se nejlepším střelcem turnaje stal hráč Domina Bratislava, Fratrič Rado, titul nejlepšího gólmana si svými výkony vybojoval pardubický Magušin Patrik a nejlepším hráčem celého turnaje byl trenéry vyhlášen domácí obránce Mirvald Petr. Spokojeni ale byli nakonec všichni zúčastnění a samozřejmě i diváci, kterým turnaj nabídl spoustu krásných a dramatických utkání a pěkných gólů.

               Konečné pořadí:

               1) 1.FC Viktorie Přerov A

               2) FK Bystřice pod Hostýnem

               3) FK Pardubice

               4) FK Raven Povážská Bystrica

               5) SK Zlín Louky

               6) 1.FC Viktorie Přerov B

               7) SDM Domino Bratislava

               8) SK Hanácká Slávie Kroměříž

               9) FK Nemilany

               10) SK Spartak Hulín

 

Turnaj 11.2.2012

 

Rozlosování skupin:

skupina A: 1.FC Viktorie Přerov A, SDM Domino Bratislava, SK Zlín - Louky, FK Pardubice, FK Nemilany

skupina B: 1.FC Viktorie Přerov B, FK Raven Povážská Bystrica, SK HS Kroměříž, FK Bystřice pod Hostýnem, SK Spartak Hulín

 

Nominace 1.FCV modří ( Arsenal ):  Cihla - Patrik, Peťa Mirvald a Cagy - Denis, Filip Dohnálek, Dominik a Kovi.

 

Nominace 1.FCV červení ( Barcelona ): Čechy - Koník, Veslo a Filip Raška - Skřeča, Hany, Calda a Inža.