Turnaj 10.12.2011

Další turnaj vyhrál Slavoj Bruntál

V sobotu 10.12.2011 se v Přerově odehrál v pořadí druhý letošní halový turnaj. Byl pojat jako vánoční turnaj pro starší přípravku U11 a jeho pořadatelem byl opět klub 1.FC Viktorie Přerov. Drobnou kaňkou na celém turnaji bylo bezdůvodné odhlášení dvou týmů den před turnajem. Jeden tým se podařilo nahradit týmem Lokotka ( složeným z kluků, kteří nebyli nominováni do A a B týmu domácích ) a poslední 10. místo zůstalo volné. První skupinu tedy tvořilo pouze čtyři týmy a to domácí 1.FC Viktorie Přerov A, SFC Opava, MFK Stará Turá a FS Napajedla a druhou, pětičlennou skupinu týmy 1.FC Viktorie Přerov B, Slavoj Bruntál, Spartak Bánovce nad Bebravou, Domino Bratislava a Lokotka team. 

Ve skupinách se rozhodovalo o tom, kdo postoupí ze dvou prvních míst v každé skupině do finálové a kdo bude tvořit skupinu o 5. - 9. místo. Vzájemné výsledky si do pozdějších skupin braly týmy s sebou. Ze skupiny A nakonec jako první postoupil SFC Opava a na druhém místě skončilo domácí áčko. Třetí příčku obsadila Stará Turá a na čtvrtém místě skončili FS Napajedla. Z B skupiny postoupil jako vítěz Slavoj Bruntál a ze druhého místa Lokotka team. Třetí místo vybojoval Spartak Bánovce na Bebravou, na čtvrtém místě skončil domácí B výběr a pátou příčku obsadilo Domino Bratislava.

Ve skupině o 5. místo už Bánovce neponechali nic náhodě a všem dali najevo, že finálová skupina jim utekla jen o fous. Za nimi se pak seřadily týmy jak postoupily. Nejprve oba týmy z A skupiny a za nimi týmy skupiny B. Finálová skupina přinesla napínavé souboje o celkové vítězství. Nejprve Lokotka team porazila Opavu 2:1 a domácí áčko remizovalo s Bruntálem 0:0. Poté v bratrovražedném souboji zvítězila Lokotka na svými kolegy z A týmu 1.FC Viktorie Přerov a odsoudila je tak ke čtvrtému místu. O všem rozhodoval poslední zápas mezi Opavou a Bruntálem. V něm projevili větší sílu a bojovnost kluci z Bruntálu a vítězstvím 3:1 si zajistili prvenství na turnaji před Lokotkou a Opavou. 

Nejlepším hráčem turnaje a zároveň i nejlepším střelcem se stal hráč Bruntálu, Stáščák Jan a nejlepším brankářem byl vyhlášen Ondráček Roman z SFC Opava. Přerovské halové turnaje budou mít další pokračování hned v prvním týdnu nového roku a to v sobotu 7.1.2012. Silná konkurence slibuje opět pěknou podívanou na kterou jste všichni zváni.

Konečné pořadí turnaje:

1.  Slavoj Bruntál

2.  Lokotka team ( 1.FC Viktorie Přerov C )

3.  SFC Opava

4.  1.FC Viktorie Přerov A

5.  Spartak Bánovce nad Bebravou

6.  MFK Stará Turá

7.  FS Napajedla

8.  1.FC Viktorie Přerov B

9.  Domino Bratislava

 

foto z turnaje: https://viktorka01.rajce.idnes.cz/10.12.2011_Vanocni_halovy_turnaj_v_Prerove/  

 

Turnaj 10.12.2011

Rozlosování skupin:

skupina A: 1.FC Viktorie Přerov A, SFC Opava, MFK Stará Turá, FK Nové Sady, FC Dosta Bystrc Kníničky

skupina B: 1.FC Viktorie Přerov B, SDM Domino Bratislava, Spartak Bánovce nad Bebravou, Slavoj Bruntál, FS Napajedla

 

Nominace 1.FCV modří ( Arsenal ):  Peťa O. - Max + Oťas, Terka + Calda -  Veča + Peťa M., Dominik + Hany

 

Nominace 1.FCV červení ( Barcelona ): Cihla - Sedlo + Koník, Kobi + Skřeča - Cagy + Čechy, Pavel + Veslo

 

Nominace Lokotka team ( 1.FCV Přerov C ):  Honza - Patrik + Dejv, Denis + Filip D. - Laďa + Bolt, Hany + Filip R.