Tabulka MS ligy ml. žáků sk. sever 

1

SK Sigma Olomouc

28

26

0

2

440:133

78

2

MFK Frýdek Místek

28

25

2

1

381:95

77

3

SFC Opava

28

22

2

4

310:108

68

4

FC Baník Ostrava

28

21

1

6

431:128

64

5

1.FC Viktorie Přerov

28

18

1

9

226:137

55

6

FC Vítkovice 1919

28

16

1

11

257:161

49

7

FC Hlučín

28

16

0

12

221:192

48

8

TJ Valašské Meziříčí

28

15

2

11

260:183

47

9

MFK OKD Karviná

28

14

1

13

293:215

43

10

SK Uničov

28

9

0

19

126:287

27

11

FK Fotbal Třinec

28

8

0

20

182:267

24

12

1.HFK Olomouc

28

5

0

23

87:301

15

13

SK Hranice

28

4

0

24

88:368

12

14

FK SAN-JV Šumperk

28

3

0

25

114:481

9

15

ŠSK IF-Progres Bílovec

28

3

0

25

98:458

9

 

Křížová tabulka MS ligy ml. žáků sk. sever 

  FCV SIG SFC F-M FCB UNI HLU VIT VM KAR TŘI HRA HFK BÍL ŠUM

FCV

FCV

5:8

3:13

2:6

2:10

3:7

7:7

4:9

1:13

12:2

13:1

3:7

9:0

1:3

8:4

10:7

10:8

8:7

11:10

4:1

9:4

14:0

13:2

15:0

6:3

20:1

8:1

14:2

11:1

SIG

13:3

8:5

SIG

8:7

12:3

8:3

7:10

8:11

15:10

29:4

8:7

24:4

12:4

13:9

8:4

14:11

14:6

17:2

15:4

16:7

11:4

32:2

21:0

18:3

15:1

 

38:2

32:3

24:4

SFC

10:2

6:2

3:12

7:8

SFC

2:8

3:5

6:6

9:5

18:1

22:1

10:8

8:4

5:4

7:5

4:4

10:2

12:4

15:6

11:1

21:4

20:1

8:1

20:2

10:0

12:6

11:4

25:2

15:4

F-M

7:7

7:3

10:7

3:8

5:3

8:2

F-M

9:5

11:6

14:1

18:4

13:3

7:4

6:6

12:4

8:3

7:2

13:2

9:4

34:4

14:1

17:0

16:3

17:3

7:0

31:1

30:4

31:3

17:2

FCB

13:1

9:4

10:15

11:8

5:9

6:6

6:11

5:9

BAN

14:2

11:2

7:8

18:9

13:4

9:4

9:1

17:7

5:6

14:2

18:3

14:6

28:1

31:0

15:2

14:0

24:3

34:1

41:1

30:3

UNI

1:13

2:12

7:8

4:29

1:22

1:18

4:18

1:14

2:11

2:14

UNI

7:5

2:7

0:8

4:14

1:11

0:14

6:10

3:12

4:10

9:8

6:5

10:1

6:1

5:6

12:3

10:6

8:6

5:1

HLU

0:9

7:3

4:12

4:24

4:8

8:10

4:7

3:13

9:18

8:7

7:2

5:7

HLU

4:6

9:6

4:8

4:5

7:5

12:10

10:3

9:8

8:5

6:1

20:2

10:3

18:1

10:2

13:5

18:2

VIT

4:8

1:3

4:8

9:13

5:7

4:5

4:12

6:6

4:9

4:13

14:4

8:0

6:9

6:4

VIT

7:9

8:5

12:9

2:9

7:6

7:3

9:0

12:4

15:0

18:4

20:3

14:1

23:0

28:7

VM

8:10

7:10

6:14

11:14

2:10

4:4

2:7

3:8

7:17

1:9

14:0

11:1

5:4

8:4

5:8

9:7

VM

10:12

8:8

12:1

8:1

19:11

12:3

13:1

9:3

14:3

19:3

13:7

19:3

KAR

10:11

7:8

4:15

2:17

6:15

4:12

4:9

2:13

2:14

6:5

12:3

10:6

10:12

5:7

9:2

9:12

8:8

12:10

KAR

12:6

3:11

11:4

24:0

16:0

11:4

26:1

25:3

23:3

20:4

TŘI

4:9

1:4

4:11

7:16

4:21

1:11

1:14

4:34

6:14

3:18

8:9

10:4

8:9

3:10

3:7

6:7

1:8

1:12

11:3

6:12

TŘI

10:0

4:8

7:6

15:2

16:2

18:3

12:0

8:13

HRA

2:13

0:14

0:21

2:32

1:8

1:20

3:16

0:17

0:31

1:28

1:10

5:6

1:6

5:8

4:12

0:9

3:12

11:19

0:24

4:11

8:4

0:10

HRA

1:4

2:7

6:9

10:7

7:2

10:8

HFK  

3:6

0:15

1:15

3:18

0:10

2:20

0:7

3:17

0:14

2:15

6:5

1:6

3:10

2:20

4:18

0:15

3:9

1:13

4:11

0:16

2:15

6:7

7:2

4:1

HFK

8:5

9:3

5:6

6:7

BÍL

1:8

1:20

2:38

 

4:11

6:12

4:30

1:31

1:34

3:24

6:10

3:12

2:10

1:18

1:14

3:20

3:19

3:14

3:25

1:26

3:18

2:16

7:10

9:6

3:9

5:8

BÍL

12.9

8:6

ŠUM

1:11

2:14

4:24

3:32

4:15

2:25

2:17

3:31

3:30

1:41

1:5

6:8

2:18

5:13

7:28

0:23

3:19

7:13

4:20

3:23

13:8

0:12

8:10

2:7

7:6

6:5

6:8

9:12

ŠUM



 

Jarní část sezóny MS ligy ml. žáků sk. sever

29.kolo - 08. - 09.06.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

FK Fotbal Třinec

-

4:1

FC Baník Ostrava

:

FC Vítkovice 1919

-

13:4

FC Hlučín

:

MFK Frýdek Místek

-

4:7

SK Sigma Olomouc

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

 

SFC Opava

:

SK Uničov

-

18:1

TJ Valašské Meziříčí

:

FK SAN-JV Šumperk

-

13:7

MFK OKD Karviná

:

1.HFK Olomouc

-

16:0

SK Hranice

 

volno

 

 

28.kolo - 01. - 02.06.2013

FK SAN-JV Šumperk

:

1.FC Viktorie Přerov

-

1:11

FC Vítkovice 1919

:

SK Hranice

-

9:0

FK Fotbal Třinec

:

MFK OKD Karviná

-

11:3

SK Uničov

:

TJ Valašské Meziříčí

-

1:11

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

SFC Opava

-

4:11

MFK Frýdek Místek

:

SK Sigma Olomouc

-

10:7

FC Baník Ostrava

:

FC Hlučín

-

7:8

1.HFK Olomouc

 

volno

 

 

30.kolo - 29.05.2013

1.HFK Olomouc

:

1.FC Viktorie Přerov

-

3:6

SK Hranice

:

MFK OKD Karviná

-

0:24

FK Fotbal Třinec

:

TJ Valašské Meziříčí

-

1:8

FK SAN-JV Šumperk

:

SFC Opava

-

4:15

SK Uničov

:

SK Sigma Olomouc

-

7:8

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

FC Hlučín

-

2:10

MFK Frýdek Místek

:

FC Baník Ostrava

-

9:5

FC Vítkovice 1919

 

volno

 

 

27.kolo - 25. - 26.05.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

SK Uničov

-

12:2

FC Hlučín

:

FC Vítkovice 1919

-

4:6

SK Sigma Olomouc

:

FC Baník Ostrava

-

10:5

SFC Opava

:

MFK Frýdek Místek

-

2:8

TJ Valašské Meziříčí

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

14:3

MFK OKD Karviná

:

FK SAN-JV Šumperk

-

23:3

SK Hranice

:

1.HFK Olomouc

-

1:4

FK Fotbal Třinec

 

volno

 

 

26.kolo - 18. - 19.05.2013

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

1.FC Viktorie Přerov

-

1:8

FC Vítkovice 1919

:

1.HFK Olomouc

-

15:0

FK Fotbal Třinec

:

SK Hranice

-

10:0

SK Uničov

:

MFK OKD Karviná

-

6:10

MFK Frýdek Místek

:

TJ Valašské Meziříčí

-

8:3

FC Baník Ostrava

:

SFC Opava

-

5:9

FC Hlučín

:

SK Sigma Olomouc

-

4:12

FK SAN-JV Šumperk

 

volno

 

 

25.kolo - 11. - 12.05.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

MFK Frýdek Místek

-

3:7

SK Sigma Olomouc

:

FC Vítkovice 1919

-

13:9

SFC Opava

:

FC Hlučín

-

10:4

TJ Valašské Meziříčí

:

FC Baník Ostrava

-

7:17

MFK OKD Karviná

:

ŠSK IR-Progres Bílovec

-

26:1

SK Hranice

:

FK SAN-JV Šumperk

-

7:2

1.HFK Olomouc

:

FK Fotbal Třinec

-

2:15

SK Uničov

 

volno

 

 

17.kolo - 08.05.2013

1.FC Viktorie Přerov

 

volno

 

 

SK Hranice

:

TJ Valašské Meziříčí

-

3:12

MFK OKD Karviná

:

FC Vítkovice 1919

-

9:2

1.HFK Olomouc

:

SFC Opava

-

0:10

FK Fotbal Třinec

:

SK Sigma Olomouc

-

4:11

FK SAN-JV Šumperk

:

FC Hlučín

-

2:18

SK Uničov

:

FC Baník Ostrava

-

2:11

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

MFK Frýdek Místek

-

4:30

24.kolo - 04. - 05.05.2013

FC Baník Ostrava

:

1.FC Viktorie Přerov

-

13:1

FC Vítkovice 1919

:

FK Fotbal Třinec

-

7:6

FK SAN-JV Šumperk

:

1.HFK Olomouc

-

7:6

SK Uničov

:

SK Hranice

-

6:5

MFK Frýdek Místek

:

MFK OKD Karviná

-

13:2

FC Hlučín

:

TJ Valašské Meziříčí

-

4:8

SK Sigma Olomouc

:

SFC Opava

-

8:7

ŠSK IR-Progres Bílovec

 

volno

 

 

23.kolo - 27. - 28.04.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

FC Hlučín

-

3:7

SFC Opava

:

FC Vítkovice 1919

-

5:4

TJ Valašské Meziříčí

:

SK Sigma Olomouc

-

6:14

MFK OKD Karviná

:

FC Baník Ostrava

-

2:14

SK Hranice

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

6:9

1.HFK Olomouc

:

SK Uničov

-

6:5

FK Fotbal Třinec

:

FK SAN-JV Šumperk

-

12:0

MFK Frýdek Místek

 

volno

 

 

16.kolo - 24.04.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

SK Hranice

-

14:0

FC Vítkovice 1919

:

MFK Frýdek Místek

-

4:12

FC Baník Ostrava

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

24:3

FC Hlučín

:

SK Uničov

-

7:2

SK Sigma Olomouc

:

FK SAN-JV Šumperk

-

32:3

SFC Opava

:

FK Fotbal Třinec

-

11:1

TJ Valašské Meziříčí

:

1.HFK Olomouc

-

9:3

MFK OKD Karviná

 

volno

 

 

22.kolo - 20. - 21.04.2013

SK Sigma Olomouc

:

1.FC Viktorie Přerov

-

13:3

FC Vítkovice 1919

:

FK SAN-JV Šumperk

-

23:0

SK Uničov

:

FK Fotbal Třinec

-

4:10

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

1.HFK Olomouc

-

3:9

MFK Frýdek Místek

:

SK Hranice

-

17:0

FC Hlučín

:

MFK OKD Karviná

-

7:5

SFC Opava

:

TJ Valašské Meziříčí

-

4:4

FC Baník Ostrava

 

volno

 

 

21.kolo - 13. - 14.04.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

SFC Opava

-

2:6

TJ Valašské Meziříčí

:

FC Vítkovice 1919

-

5:8

MFK OKD Karviná

:

SK Sigma Olomouc

-

4:15

SK Hranice

:

FC Baník Ostrava

-

0:31

1.HFK Olomouc

:

MFK Frýdek Místek

-

0:7

FK Fotbal Třinec

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

16:2

FK SAN-JV Šumperk

:

SK Uničov

-

1:5

FC Hlučín

 

volno

 

 

20.kolo - 06. - 07.04.2013

TJ Valašské Mezíříčí

:

1.FC Viktorie Přerov

-

8:10

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

FK SAN-JV Šumperk

-

12:9

FC Vítkovice 1919

:

SK Uničov

-

14:4

SFC Opava

:

MFK OKD Karviná

-

12:4

MFK Frýdek Místek

:

FK Fotbal Třinec

-

34:4

FC Hlučín

:

SK Hranice

-

8:5

FC Baník Ostrava

:

1.HFK Olomouc

-

15:2

SK Sigma Olomouc

 

volno

 

 

19.kolo - 30. - 31.03.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

FC Vítkovice 1919

-

1:3

MFK OKD Karviná

:

TJ Valašské Meziříčí

-

8:8

SK Hranice

:

SK Sigma Olomouc

-

0:21

1.HFK Olomouc

:

FC Hlučín

-

3:10

FK Fotbal Třinec

:

FC Baník Ostrava

-

6:14

FK SAN-JV Šumperk

:

MFK Frýdek Místek

-

2:17

SK Uničov

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

12:3

SFC Opava

 

volno

 

 

18.kolo - 10.04.2013

1.FC Viktorie Přerov

:

MFK OKD Karviná

-

8:7

FC Vítkovice 1919

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

20:3

MFK Frýdek Místek

:

SK Uničov

-

14:1

FC Baník Ostrava

:

FK SAN-JV Šumperk

-

41:1

FC Hlučín

:

FK Fotbal Třinec

-

10:3

SK Sigma Olomouc

:

1.HFK Olomouc

-

18:3

SFC Opava

:

SK Hranice

-

20:1

TJ Valašské Meziříčí

 

volno

 

 

 

Podzimní část sezóny MS ligy ml. žáků sk. sever

13.kolo - 03. - 04.11.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

FK SAN-JV Šumperk

-

14:2

SK Hranice

:

FC Vítkovice 1919

-

4:12

MFK OKD Karviná

:

FK Fotbal Třinec

-

12:6

TJ Valašské Meziříčí

:

SK Uničov

-

14:0

SFC Opava

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

12:6

SK Sigma Olomouc

:

MFK Frýdek Místek

-

8:3

FC Hlučín

:

FC Baník Ostrava

-

9:18

1.HFK Olomouc

 

volno

 

 

12.kolo - 27. - 28.10.2012

SK Uničov

:

1.FC Viktorie Přerov

-

1:13

FC Vítkovice 1919

:

FC Hlučín

-

6:9

FC Baník Ostrava

:

SK Sigma Olomouc

-

10:15

MFK Frýdek Místek

:

SFC Opava

-

5:3

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

TJ Valašské Meziříčí

-

3:19

FK SAN-JV Šumperk

:

MFK OKD Karviná

-

4:20

1.HFK Olomouc

:

SK Hranice

-

7:2

FK Fotbal Třinec

 

volno

 

 

11.kolo - 20. - 21.10.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

20:1

1.HFK Olomouc

:

FC Vítkovice 1919

-

4:18

SK Hranice

:

FK Fotbal Třinec

-

8:4

MFK OKD Karviná

:

SK Uničov

-

12:3

TJ Valašské Meziříčí

:

MFK Frýdek Místek

-

2:7

SFC Opava

:

FC Baník Ostrava

-

6:6

SK Sigma Olomouc

:

FC Hlučín

-

24:4

FK SAN-JV Šumperk

 

volno

 

 

10.kolo - 13. - 14.10.2012

MFK Frýdek Místek

:

1.FC Viktorie Přerov

-

7:7

FC Vítkovice 1919

:

SK Sigma Olomouc

-

4:8

FC Hlučín

:

SFC Opava

-

4:8

FC Baník Ostrava

:

TJ Valašské Meziříčí

-

9:1

ŠSK IR-Progres Bílovec

:

MFK OKD Karviná

-

3:25

FK SAN-JV Šumperk

:

SK Hranice

-

8:10

FK Fotbal Třinec

:

1.HFK Olomouc

-

7:6

SK Uničov

 

volno

 

 

9.kolo - 06. - 07.10.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

FC Baník Ostrava

-

4:9

FK Fotbal Třinec

:

FC Vítkovice 1919

-

3:7

1.HFK Olomouc

:

FK SAN-JV Šumperk

-

5:6

SK Hranice

:

SK Uničov

-

1:10

MFK OKD Karviná

:

MFK Frýdek Místek

-

4:9

TJ Valašské Meziříčí

:

FC Hlučín

-

40:0

SFC Opava

:

SK Sigma Olomouc

-

3:12

ŠSK IR-Progres Bílovec

 

volno

 

 

8.kolo - 29. - 30.09.2012

FC Hlučín

:

1.FC Viktorie Přerov

-

0:9

FC Vítkovice 1919

:

SFC Opava

-

5:7

SK Sigma Olomouc

:

TJ Valašské Meziříčí

-

14:11

FC Baník Ostrava

:

MFK OKD Karviná

-

5:6

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

SK Hranice

-

7:10

SK Uničov

:

1.HFK Olomouc

-

6:1

FK SAN-JV Šumperk

:

FK Fotbal Třinec

-

13:8

MFK Frýdek Místek

 

volno

 

 

7.kolo - 22. - 23.09.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

SK Sigma Olomouc

-

5:8

FK SAN-JV Šumperk

:

FC Vítkovice 1919

-

7:28

FK Fotbal Třinec

:

SK Uničov

-

8:9

1.HFK Olomouc

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

8:5

SK Hranice

:

MFK Frýdek Místek

-

3:16

MFK OKD Karviná

:

FC Hlučín

-

10:12

TJ Valašské Meziříčí

:

SFC Opava

-

2:10

FC Baník Ostrava

 

volno

 

 

15.kolo - 19.09.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

1.HFK Olomouc

-

15:0

MFK OKD Karviná

:

SK Hranice

-

11:4

TJ Valašské Meziříčí

:

FK Fotbal Třinec

-

12:1

SFC Opava

:

FK SAN-JV Šumperk

-

25:2

SK Sigma Olomouc

:

SK Uničov

-

29:4

FC Hlučín

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

18:1

FC Baník Ostrava

:

MFK Frýdek Místek

-

6:11

FC Vítkovice 1919

 

volno

 

 

6.kolo - 15. - 16.09.2012

SFC Opava

:

1.FC Viktorie Přerov

-

10:2

FC Vítkovice 1919

:

TJ Valašské Meziříčí

-

7:9

SK Sigma Olomouc

:

MFK OKD Karviná

-

17:2

FC Baník Ostrava

:

SK Hranice

-

28:1

MFK Frýdek Místek

:

1.HFK Olomouc

-

17:3

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

FK Fotbal Třinec

-

3:18

SK Uničov

:

FK SAN-JV Šumperk

-

8:6

FC Hlučín

 

volno

 

 

5.kolo - 08. - 09.09.2012

1.FC Viktorie Přerov

:

TJ Valašské Mezíříčí

-

10:7

SK Uničov

:

FC Vítkovice 1919

-

0:8

FK SAN-JV Šumperk

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

6:8

FK Fotbal Třinec

:

MFK Frýdek Místek

-

1:14

1.HFK Olomouc

:

FC Baník Ostrava

-

0:14

SK Hranice

:

FC Hlučín

-

1:6

MFK OKD Karviná

:

SFC Opava

-

6:15

SK Sigma Olomouc

 

volno

 

 

14.kolo - 05.09.2012

FK Fotbal Třinec

:

1.FC Viktorie Přerov

-

4:9

FC Vítkovice 1919

:

FC Baník Ostrava

-

4:9

MFK Frýdek Místek

:

FC Hlučín

-

13:3

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

SK Sigma Olomouc

-

2:38

SK Uničov

:

SFC Opava

-

1:22

FK SAN-JV Šumperk

:

TJ Valašské Meziříčí

-

3:19

1.HFK Olomouc

:

MFK OKD Karviná

-

4:11

SK Hranice

 

volno

 

 

4.kolo - 01. - 02.09.2012

FC Vítkovice 1919

:

1.FC Viktorie Přerov

-

4:8

TJ Valašské Meziříčí

:

MFK OKD Karviná

-

10:12

SK Sigma Olomouc

:

SK Hranice

-

31:2

FC Hlučín

:

1.HFK Olomouc

-

20:2

FC Baník Ostrava

:

FK Fotbal Třinec

-

18:3

MFK Frýdek Místek

:

FK SAN-JV Šumperk

-

31:3

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

SK Uničov

-

6:10

SFC Opava

 

volno

 

 

3.kolo - 25. - 26.08.2012

MFK OKD Karviná

:

1.FC Viktorie Přerov

-

10:11

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

FC Vítkovice 1919

-

1:14

SK Uničov

:

MFK Frýdek Místek

-

4:18

FK SAN-JV Šumperk

:

FC Baník Ostrava

-

3:30

FK Fotbal Třinec

:

FC Hlučín

-

8:9

1.HFK Olomouc

:

SK Sigma Olomouc

-

1:15

SK Hranice

:

SFC Opava

-

1:8

TJ Valašské Meziříčí

 

volno

 

 

1.kolo - 22.08.2012

SK Hranice

:

1.FC Viktorie Přerov

-

2:13

MFK Frýdek Místek

:

FC Vítkovice 1919

-

6:6

ŠSK IF-Progres Bílovec

:

FC Baník Ostrava

-

1:34

SK Uničov

:

FC Hlučín

-

7:5

FK SAN-JV Šumperk

:

SK Sigma Olomouc

-

4:24

FK Fotbal Třinec

:

SFC Opava

-

4:21

1.HFK Olomouc

:

TJ Valašské Meziříčí

-

1:13

MFK OKD Karviná

 

volno

 

 

2.kolo - 18. - 19.08.2012

1.FC Viktorie Přerov

 

volno

 

 

TJ Valašské Meziříčí

:

SK Hranice

-

19:11

FC Vítkovice 1919

:

MFK OKD Karviná

-

12:9

SFC Opava

:

1.HFK Olomouc

-

20:2

SK Sigma Olomouc

:

FK Fotbal Třinec

-

16:7

FC Hlučín

:

FK SAN-JV Šumperk

-

13:5

FC Baník Ostrava

:

SK Uničov

-

14:2

MFK Frýdek Místek

:

ŠSK IF-Progres Bílovec

-

31:1