3.mistrovský turnaj v Kojetíně

25.09.2009 19:40

V neděli jsme se zúčastnili našeho 3. mistrovského turnaje, který tentokrát proběhl v Kojetíně. Na turnaj byli nominováni kluci Petr Čech, Tomík Otáhal ( naše čerstvá posila z benjamínků ), Patrik Javora, Honza Mohapl, Tomáš Lechner, Jirka Veselý, Tom Sedláček, Max Mazur, Aleš Caletka, Denis Holouš, Martin Koňařík, Adam Otáhal a Filip Raška.

V prvním zápase jsme narazili na rivala ze Želatovic a tentokrát, jak jsme si slíbili, jsme neponechali nic náhodě a na soupeře jsme vlétli hned od první minuty. A to doslova. Soupeře jsme zaskočili prvním gólem natolik, že tentokráte nekladl takový odpor, jako jsme čekali. O první gól se postaral Oťas, kterého vzápětí napodobil krásnou střelou ze střední vzdálenosti Patrik. Po šesti munutách už jsme vedli 3:o, když se opět trefil Oťas a vypadalo, že tentokrát soupeře porazíme větším rozdílem. Bohužel jsme se nechali ukolébat a nebýt vlastního gólu po rohovém kopu Denise, skončil by zápas 3:0. Nakonec tedy 4:0, což bylo lepší než v předchozích zápasech, ale s mohlo to být lepší.

Druhý zápas nás probudil ze snu. Rezerva Hranic podala proti nám statečný výkon a my jsme neukázali nic z toho, co už umíme a co nás zdobí a proto také poločas skončil 0:0. Přestávku jsme vyplnili důrazným ( a to doslova ) pohovorem se všemi hráči. Výsledek se dostavil. Druhá půle už vypadala z naší strany fotbalověji a po gólech Aldy, Filipa a 2x Oťase jsme nakonec vyhráli 4:0. Kdo ví, jak by to dopadlo, kdyby malošci z Hranic měli více fyzických sil.

Další zápas s Brodkem a poté i proti Kojetínu už žádné překvapení nepřinesl a připsali jsme si dvě shodná vítězství v poměru 6:0. Proti Brodku se o góly postarali 2x Max a po jednom Denis, Filip, Alda a Oťas. Proti Kojetínu 3x Oťas, 2x Martin a jeden gól vsítil Patrik. Celkově jsme opět skončili na prvním místě s plným bodovým ziskem 12 bodů a skórem 20:0. V ostatních zápasech porazil Kojetín Brodek a Želatovice shodně 1:0 a Hranice 3:0, Želatovice porazili Brodek 2:1 a Hranice 4:0 a nakonec Brodek porazil Hranice 2:0. Tabulka v přehledu zápasů.

Nejlepším naším hráčem byl vyhlášen Tomík Otáhal, který statečně hájil naši branku ve třech zápas a nepropustil za svá zády ani jeden gól. Jeho premiéra ve velkém světě fotbalu, tak byla velice úspěšná :o)))