Červený tým: Bulka - Lechny, Dave - Suri - Filda, Terka, Koník - trenér Standa

Modrý tým: Čechýno - Bolt, Oťas - Sedlo - Sined, Calda, Veslo - trenér Břeťa

Viktorka červení  : FK Nemilany A    7:1

Viktorka modří    : FK Nemilany B    4:0

Viktorka modří    : FK Nemilany A    4:1

Viktorka červení  : FK Nemilany B    7:0

Celkem jsme získali 12 bodů a skóre 22:2

V dalším kole KP starších přípravek jsme se poprvé představili doma a bylo to představení velmi úspěšné i když je třeba říct, že soupeř nám dovolil hodně. Tentokrát jsem trénoval modrý tým, takže červení prominou, že o nich jen z doslechu :o)).

Červený tým nastoupil v prvním utkání proti hostujícímu A týmu. Ujali jsme se vedení 1:0, ale potom jsme trochu usnuli na vavřínech a soupeř nás potrestal vyrovnávací brankou, To bylo ale z jeho strany vše a ještě do poločasu jsme vedli 3:1. V další půli jsme soupeři nasázeli další čtyři branky a vyhráli 7:1. Střelecky se zaskvěl Filda, který nasázel čtyři krásné góly. V poli patří pochvala ještě Terce, která na tři góly nahrála a jeden sama dala. Obrana až na jeden moment pracovala perfektně, ale prý mám vyzdvihnout Dejva a bránu spolehlivě hlídal Bulka. Jinak je třeba ale pochválit celý tým za předvedenou hru a krásné momenty, které připravili pro oko diváka. Střelci gólů: Filda 4x, Terka, Suri a Lechny po jednom.

Ve druhém zápase nastoupili červení proti B týmu a situace byla skoro stejná, až na to, že tentokrát se soupeř neprosadil vůbec. Zato našim se opět podařilo dát gólů sedm. Zápas měl podobný vývoj jako ten první, jen branky se tentokrát dělili jinak. Dvakrát se trefili Dave a Koník, po jednom zásahu přidali Terka, Filda a Suri.

Modrý tým v prvním zápase nastoupil proti B týmu hostí a začalo nečekané trápení. Místo přihrávek a kombinací, které jsme pilovali na tréninku, byla vidět chaotická hra, plná nepřesností. Do přestávky jsme stihli dát vedoucí gól, o který se postaral Sedlič. V přestávce jsme si museli hodně nahlas popovídat a vyplatilo se to. Krátce po přestávce přišel gól z kopačky Caldy a po něm konečně dvě krásné kombinace, která začali v obraně od Oťase a přes Caldu a Sedliče končili na kopačkách Denise, který se v obou případech nemýlil. Konečný stav prvního utkání 4:0. Hosté se sice k ničemu většímu nedostali, ale hra dopředu nic moc. Hlavně Sined a Bolt neměli tentokrát svůj den.

Ve druhém utkání jsme nastoupili proti A týmu hostí a ačkoliv jsme před zápasem hodně věcí probrali, hned z rozehrávky přišel po chybě v obraně a špatném odkopu Čechýna vedoucí gól hostí. Potom přišlo opět trápení a já si přál, aby skončila aspoň půlka a mohl jsem něco změnit. Naštěstí se probral Sedlič a ještě do poločasu stihl vyrovnat. Po přestávce a dalším hlasitém pohovoru jsme se opět trochu probrali a jedním výstavním gólem Sedliče a dvěma brankami Caldy, rozhodli o svém vydřeném vítězství 4:1. Z modrého týmu bych tentokrát pochválil asi jedině Sedliče za bojovnost a fotbalovost, díky níž konečně po delší době uspěl i střelecky. Ostatní zahráli svůj průměr a Sined s Boltem dostanou za uši. Vypadalo to, jako by dnes nebyli ani na hřišti.